Kurumsal

Kuantum Fizik Tedavi

Merkezimiz; İnsanlığın yaşam kalitesini yükselterek hayatlara değer ve gülümseme katmak misyonuyla 2006 yılında kurulmuştur. Bu misyonumuzu gerçekleştirmede bilimsellik ve güvenilirlik ana ilkelerimiz, maksimum hijyen, yüksek konfor ve modern aletler vazgeçmeyeceğimiz araçlarımızdır.

Tıbbi bakış açımız hasta bazında bireysel, tıbbi bazda bütünseldir. Hedefimiz hastaları organ düzeyinde teşhis kalıplarına sokmaya çalışmak değil, her hastayı bir bütün olarak ele alarak biyolojik sistemlerindeki dengesizliği saptamak ve her hastaya özgü bireysel ve doğal regülasyon sağlamaktır.

Bu amaçlar doğrultusunda Proloterapi, Nöral Terapi, Ozon Terapi, PRP-CGF-CD34 Kök Hücre Terapileri, Toksikoloji ve beslenme danışmanlığı konularında çalışma ve uygulamalarımız devam etmektedir.

Kas iskelet ve nörolojik sitemin ağrılı ve hareket kısıtlayıcı hastalıkları başlıca hasta grubumuzu oluşturmaktadır.

Ulaşım olarak GMK Bulvarı’nda Ankaray Maltepe durağı çıkışında ve diğer toplu ulaşım güzergahları üzerinde Ankara’nın merkezi bir konumundadır.

Fizik tedavi ve Rehabilitasyon uzman hekimleri, diyetisyen, fizyoterapistler, fizyoterapi teknisyenleri, hemşireler, manuel terapi uzmanlarından oluşan 25 kişilik sağlık personelimiz, halkla ilişkiler, hasta danışmanları, ulaşım, temizlik ve bakım elemanlarından oluşan 15 kişilik bir ekiple desteklenmektedir.

//]]>